Sport

Competitie indeling 2018/2019

Competitie indeling 2018/2019

Competitie indeling 2018/2019

Het is altijd een moment waar veel voetbalclubs naar uitkijken: de competitie-indeling en de nummering die hiermee samengaat. Alle indelingen voor het seizoen 2018-2019 voor zowel de A- als B-categorie zijn bekend. De nummeringen volgen op een later moment, ook kunnen er nog wijzigingen plaats vinden!

De voorlopige indeling is:

Sp. Neede 1 5e Klasse B:

VV Bentelo 1, VV DEO 1, VV Diepenheim 1, EGVV 1, GSV’63 1, VV Haaksbergen 1, Hoeve Vooruit 1, VV Lochuizen 1, RKSV Bornerbroek1 , Sp. Haarlo1 , SVBV 1, Sp. Neede 1.

Sp. Neede 2, 4e Klasse 09:

FC Trias 3, Grol 3, KSH 2, KSV 2, MEC 2, RKZVC 3, Reunie 3, Rietmolen 2, Sp. Rekken 2, Sp. Neede 2, VIOS Beltrum 3.

Sp. Neede 3, 5e Klasse 16:

ATC’65 3, Achilles’12 4, Barbaros 4, Bentelo 4, Bon Boys 4, Hector 2, Hengelo 2, Hoeve Vooruit 2, Rood Zwart 5, Sp. Neede 3, Wilhelminaschool 2.

Sp. Neede 4, 6e Klasse 11:

Bon Boys 5, FC Eibergen 4, GSV’63 2, HSC’21 7, Lochuizen 2, Longa’30 9, Markelo 6, Rietmolen 3,

Sp. Haarlo 2, Sp. Rekken 4, Sp. Neede 4, VIOS Beltrum 6.

Sp. Neede 5, 7e Klasse 20:

Bon Boys 8, Buurse 3, EGVV 2, FC Eibergen 5, Hoeve Vooruit 5, Kl.Dochteren 2, Lochuizen 3,

ST Noordijk Haarlo 2, Ruurlo 5, Sp. Lochem 6, Sp. Neede 5, Vorden 5.

Sp. Neede 6, 7e Klasse 17:

DEO 3, Diepenheim 5, EGVV 3, GSV’63, Lochuizen 4, MEC 4, Marienveld 3, Markelo 7,

SAA Ratti-Socii 6, SVBV3, Sp. Neede 6, Witkampers 8.

Sp. Neede VR1, 5e Klasse 7 (zondag):

Avanti W VR2, BSC Unisson VR1, FC ‘t Centrum VR1, FC Eibergen VR2, Hector VR1, Rietmolen VR1, Sp. Rekken VR2, Sp. Neede VR1, VIOS Beltrum VR3, Victoria’28 VR1, VV Twenthe VR1.

Sp. Neede VR1, Poule 11 (zaterdag):

DEO VR1, FC Trias VR1, Grol VR1, Sp. Neede VR1

Sp. Neede JO19-1, 2e Klasse 07:

BSC Unisson JO19-1, FC Suryoye-Mediterraneo JO19-1, GFC JO19-1, HSC’21 JO19-2, WVV’34 JO19-1

VV Haaksbergen JO19-1, Sp. Neede JO19-1, TVO JO19-1, Vicotoria’28 JO19-2, Vogido JO19-2,

Sp. Neede JO19-2, 4e Klasse 09:

AZSV JO19-3, Erix JO19-1, FC Eibergen JO19-4, FC Winterswijk JO19-3, Grol JO19-4, KSV JO19-1,

Ratti JO19-1, Ruurlo JO19-3, Sp. Lochem JO19-2, Sp. Neede JO19-2, Varsseveld JO19-2,

Witkampers JO19-3.

Sp. Neede MO19-1, 2e Klasse 4:

Avanti W. MO19-1, BWO MO19-1, Bon Boys MO19-2, De Tubanters 1897 MO19-1, Fc Trias MO19-1, Hoeve Vooruit MO19-1, Losser MO19-1, Quick’20 MO19-1, Sp. Neede MO19-1, Vogido MO19-1,

VV Twenthe MO19-1

Sp. Neede JO17-1, 2e Klasse 09:

AZSV JO17-1, DEO JO17-1, FC Eibergen JO17-02, FC Trias JO17-2, FC Winterswijk JO17-2, Grol JO17-2, Longa’30 JO17-1, RKZVC JO17-1, SJO MEC/Bredevoort JO17-1, Sp. Lochem JO17-3, Sp. Neede JO17-1, VIOS Beltrum JO17-1.

Sp. Neede JO17-2, 3e Klasse 12:

AZSV JO17-3, DEO JO17-2, Erix JO17-1, FC Trias JO17-4, Grol JO17-3, VV Haaksbergen JO17-1,

Halle JO17-1, Longa’30 JO17-3, Ruurlo JO17-2, SJO HMC’17 JO17-1, SJO MEC/Bredevoort JO17-2,

Sp. Neede JO17-2.

Sp. Neede JO17-3 4e Klasse 22

Bentelo JO17-2, Bon Boys JO17-4, Enter JO17-2, Excelsior’31 JO17-3, ST:FC Eibergen/Rekken JO17-3, GFC JO17-2, HSC’21 JO17-4, Lochuizen JO17-1, Markelo JO17-3, Sp. Neede JO17-3, WVV’34 JO17-2, VV Twenthe JO17-03.

Sp. Neede JO15-1, 2e Klasse 07:

DEC’10 JO15-1, DEO JO15-1G, DZSV JO15-2, FC Eibergen JO15-2, FC Winterswijk JO15-2,

FC Zutphen JO15-3, Grol JO15-2, RKZVC JO15-1, Sp. Lochem JO15-2, Socii JO15-1, Sp. Neede JO15-1.

Sp. Neede JO15-2, 3e Klasse 12:

ATC’65 JO15-3, Borne JO15-1, Enter Vooruit JO15-2, GFC JO15-1, Hector JO15-1, NEO JO15-4,

Rood Zwart JO15-2, Sp. Neede JO15-2, Sp. Rijssen JO15-1, Victoria’28 JO15-4, VV Twenthe JO15-2.

Sp. Neede JO15-3 5e Klasse 11:

Almen JO15-1, DEC’10 JO15-1, Excelsior’31 JO15-5, FC Zutphen JO15-6, Grol JO15-5, Hector JO15-2, Markelo JO15-3, Sp. Lochem JO15-4, Sp. Neede JO15-3, ST:Vorden/Socii JO15-3,

Witkampers JO15-3G.

Sp. Neede MO15-1, 2e Klasse 03:

AZSV MO15-1, DEO MO15-1, FC Eibergen MO15-1, FC Trias MO15-1, FC Winterwijk MO15-1, ST:GFC/Twenthe MO15-1, Hector MO15-1, Longa’30 MO15-2, Ruurlo MO15-1, Sp. Lochem MO15-2, Sp. Neede MO15-1

Sp. Neede JO13-1, 2e Klasse 07:

Bentelo JO13-1, Bon Boys JO13-2, DEO JO13-1G, Enter JO13-1G, Enter Vooruit JO13-1,

FC Eibergen JO13-1, GFC JO13-1, Holten JO13-1, Sp. Lochem JO13-2, Sp. Neede JO13-1,

WVV’34 JO13-1, Witkampers JO13-2G.

Sp. Neede JO13-2, 4e Klasse 10:

DEO JO13-2G, FC Eibergen JO13-3G, FC Trias JO13-3, Longa’30 JO13-3, RKZVC JO13-2, ST:Reunie/GSV’63 JO13-2, Ruurlo JO13-2G, SC Meddo JO13-1G, Sp. Neede JO13-2,

VIOS Beltrum JO13-1, Vosseveld JO13-1.

Sp. Neede JO13-3, 5e Klasse:

FC Trias JO13-4, FC Winterswijk JO13-3, FC Winterswijk Jo13-4G, Grol JO13-4, HSC’21 JO13-3, Lochuizen JO13-1, Longa’30 JO13-4, SJO MEC/Bredevoort JO13-2G, ST:Sp.Haarlo/Noordijk JO13-1GD, Sp. Rekken JO13-1, Sp. Neede JO13-3, VVG’25 JO13-3, Varsseveld JO13-4.

Sp. Neede JO11-1 2e Klasse 09:

Bon Boys JO11-2, Excelsior’31 JO11-2, FC Eibergen JO11-2, Hector JO11-1, Holten JO11-1,

Longa’30 JO11-2, Markelo JO11-2G, RKZVC JO11-1, Ruurlo JO11-2, Sp. Lochem JO11-3,

Sp. Neede JO11-1.

Sp. Neede JO11-2, 4e Klasse 17:

Bentelo JO11-1, DEC’10 JO11-1, GFC JO11-2, Hoeve Vooruit JO11-1G, Lochuizen JO11-1G,

Markelo JO11-3, Renie JO11-2, Sp. Haarlo JO11-1G, Sp. Rekken JO11-1, SVBV JO11-1,

Sp. Neede JO11-2, WVV’34 JO11-2.

Sp. Neede JO11-3, 5e Klasse 16:

DEC’10 JO11-2, Enter JO11-3, Excelsior’31 JO11-4, FC Eibergen JO11-3, Grol JO11-4,

Markelo JO11-4G, Rietmolen JO11-2G. Ruurlo JO11-3, Sp. Neede JO11-3, WVV’34 JO11-3,

VV Twenthe JO11-2.

Sp. Neede JO11-4, 5e Klasse 17:

Achilles’12 JO11-6, Avanti W. JO11-6, Bentelo JO11-2, Bon Boys JO11-3, ST:EMOS/Achilles E. JO11-6, NEO JO11-7, Sp. Neede JO11-4, Sparta E. JO11-10, TVOJO11-2, UDI JO11-2G, WVV’34 JO11-4, Wilhelminaschool JO11-4.

Sp. Neede MO11-1, 2e Klasse B

AZSV MO11-1, DZSV MO11-1, DZSV MO11-2, FC Zutphen MO11-1, Grol MO11-1, Longa’30 MO11-1, Sp. Lochem MO11-1, Terborg MO11-1, Ulftse Boys MO11-1, Zelhem MO11-1, Zelos MO11-1.

Sp. Neede JO9-1, 1e Klasse 5:

AZSV JO9-1, FC Eibergen JO9-1, GFC JO9-1, Longa’30 JO9-1, Longa’30 JO9-2, Pax JO9-1,

Rood Zwart JO9-1, Ruurlo JO-1, Sp. Rekken JO9-1, Sp. Neede JO9-1, Witkampers JO9-1,

VV Twenthe JO9-1

Sp. Neede JO9-2, 4e Klasse:

Achilles’12 JO9-2, Bon Boys JO9-3, Bon Boys JO9-4, DEC’10 JO9-1, Delden JO9-2, FC Eibergen JO-4, GFC JO9-2G, Markelo JO9-2, Rood Zwart JO9-4, Sp. Neede JO9-2, WVV’34 JO9-2, VV Twenthe JO9-2.

Sp. Neede JO8-1 en JO8-2, 2e Klasse 07:

Avanti W. JO8-1, De Tubanters 1897 JO8-2, FC Eibergen JO8-2, FC Trias JO8-2M, HSC’21 JO8-1,

FC Winterswijk JO8-2, LSV JO8-1, NEO JO8-1, Rigtersbleek JO8-1, SV De Lutte JO8-1, Sp. Neede JO8-1, Sp. Neede JO8-2.

Sp. Neede G1, 2e Klasse 2:

ST DOS’37/DETO G1, FC Winterwijk G1, Rigtersbleek G3, Rigtersbleek G4, Sp. Neede G1, Vogido G1G

Nummering wordt bekend gemaakt op vrijdag 17 augustus!

klik hier voor het originele artikel

Reageren?

Sport

Meer in Sport

Huldiging DEO jubilarissen tijdens nieuwjaarsreceptie

berkellandaugustus 11, 2018

Jan Meslandbokaal 2018

berkellandaugustus 11, 2018

Start trainingen DEO jeugd

berkellandaugustus 3, 2018

DEO 1 ingedeeld in ‘Twentse’ bekerpoule

berkellandaugustus 1, 2018

Het nieuws op deze website wordt automatisch geimporteerd dmv RSS feeds uit verschillende bronnen

Berkelland.nl staat voor geen enkele manier in voor de juistheid van de berichten en kan derhalve op geen enkele manier aansprakelijk gesteld worden voor de correctheid van de berichtgeving.

Neem contact met ons op wanneer u meent dat er onjuiste berichtgeving op deze website staat.


Wanneer u ook uw nieuws wilt aanmelden neem dan contact met ons op.

Copyright © 2016 BERKELLAND.NL